Home icon Home»O przedszkolu

Nasza placówka otwarta jest w godzinach 6:30 - 17:30.

Uczęszcza do niej 75 dzieci podzielonych na trzy grupy: Smerfy, Misie oraz Kasztanki. Jesteśmy przedszkolem bardzo kameralnym, z dużym zielonym ogrodem oraz bardzo dobrze wyposażonymi dużymi salami.

Nasza kadra posiada kwalifikacje pedagogiczne, oraz duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi, co sprawia, że dzieci czują się u nas bezpiecznie. W naszej pracy wykorzystujemy wiele znanych i docenianych metod:

- metoda projektu badawczego

- metoda dobrego staru

- pedagogika zabawy

Tworzymy też własne autorskie programy.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom naszych podopiecznych, organizujemy im profesjonalne koncerty oraz spektakle. Prowadzimy też zajęcia z angielskiego poprzez zabawę, rytmikę oraz zajęcia teatralne, rozwijając tym samym talenty naszych wychowanków.

W naszym przedszkolu zachęcamy rodziców do udziału w naszych zajęciach, wspólnie z nimi stworzyliśmy teatrzyk rodzicielski i rodzinny dzień z książką.

Zapraszamy :)

Nasz plac zabaw